Firmanızın vazgeçilmez tanıtım unsuru ve en kolay ulaşılabilen tanıtım aracınız olacak internet sitenizi, en güncel web tasarım ilkeleri ve yazılım imkanları ile tasarlıyor, kodluyor ve yayınlıyoruz. Web sitesi tasarımı ve uygulamaları konusunda yurtiçi ve yurtdışı birçok firmaya hizmet veren KOALA TASARIM olarak 15 yıla varan tecrübemizi müşterilerimize aktarmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Slide Websitesi Yazılımı Slide Websitesi Tasarımları Slide Websitesi web

Profesyonel Web Sitesi Tasarımları

Günümüzün ve geleceğin en etkili ve hızlı tanıtım aracı olan internet ortamında profesyoneller tarafından hazırlanmış web siteleri kullanın.

Sonsuz internet platformunda görünürlük bir çok açıdan başarılı web siteleri hazırlamakla olabilmektedir. Hedefleriniz ve istekleriniz doğrultusunda size en uygun web sitesi projelendirip kısa süre içerisinde çalışır hale getiriyoruz. Java uygulamaları, sizin için size özel hazırladığımız tanıtım videoları, dijital katalog gibi farklı uygulamalar ile sitenizi daha kullanışlı hale getiriyoruz. Etkin ve kolay kullanışlı yönetim panelleri ile kendi güncellemelerinizi yapabilme olanakları sunuyoruz.

WEBTASARIMI

Web tasarım konusunda size hizmet garantisi veriyoruz.

Tasarım

Farklılık yaratan profesyonel tasarımlar.

Yazılım

Php, Jquery, Css3, Html5 yazılımlar.

Hosting

Sunucu, web alanı kiralama ve yönetimi.

Danışmanlık

Sizi doğruya yönlendirecek güncel fikirler.

Web tasarım konusunda size hizmet garantisi veriyoruz. Sonraki ihtiyaçlarınız veya talepleriniz doğrultusunda bize her zaman ulaşabilir, deneyimli ekibimiz ile görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Sorunlarınızı olabilecek en hızlı yöntemler ile çözüyoruz.

Sitenizin ziyaret sayısını arttırabilmek için gerekli olan SEO (Search Engine Optimization) sizi web ortamında bulunabilir yapacak olan yegane değerdir. Bunu sağlamak adına sitenizi hazırlarken tüm temel SEO kuralları çerçevesinde yazılımlar yapıyor ve SEO uygun içerik hazırlanması konusunda müşterilerimizi yönlendiriyoruz. Küçük yazı, haber ve güncellemeler ile sitenizi sürekli sıcak tutarak arama motorları tarafından daha çok ziyaret edilmesine imkan sağlıyoruz.

WordPress Entegrasyon

WordPress, günümüzde web tasarım için kullanılmakta olan en yaygın framework olarak hayatımızda yerini almıştır. WordPress’in web tasarım konusunda sağladığı yenilik, kolaylık ve teknolojileri sizin siteniz ile birleştiriyoruz. Bu framework kullanarak oluşturulan internet siteleri; SEO Dostu, Duyarlı Mobil Siteler, Yüksek Performans, Hareket Halinde Yönetme, Yüksek Güvenlik, Güçlü Ortam Yönetimi, Kolay ve Erişilebilir özelliklerinin tamamına sahiptir. İhtiyacınız olan her türlü içeriğe sahip web sitesini (Kurumsal Web Sitesi, Ürün Odaklı Web Sitesi, E-Ticaret Web Sitesi, Blog Sitesi) WordPress altyapısını kullanarak ihtiyacınıza göre özelleştiriyor ve yayınlıyoruz. Kullanıcı dostu paneli ile dilerseniz sitenizin içerik yönetimini sizde yapabilir sitenizi güncel tutabilirsiniz.

BAŞA DÖN