Grafik Tasarım

Grafik tasarım konusunda; marka konumlandırması ve markanızın pazardaki yeri araştırmaları ve çözümleri, yeni ürün sunumları, muhtemel tanıtım ekipmanları tasarımı ve projelendirilmesi, kurumsal kimlik çalışmaları ve adaptasyon süreçleri, katalog, afiş, broşür, ilanlar, iç ve dış mekan reklamları, insertler, ambalaj ve etiket, sosyal medya, mailing ve banner özel içerik tasarımları gibi çok geniş bir alanda hizmet vermekteyiz.

Web Tasarım

Hedefleriniz ve istekleriniz doğrultusunda size en uygun web sitesi tasarlayıp, kodlayıp en kısa süre içerisinde çalışır hale getiriyoruz. Java uygulamaları, sizin için size özel hazırladığımız tanıtım videoları, dijital katalog gibi farklı uygulamalar ile sitenizi daha kullanışlı hale getiriyoruz. Etkin ve kolay kullanışlı yönetim panelleri ile kendi güncellemelerinizi yapabilme olanakları sunuyoruz.

Fuar Standı Tasarımı

Tasarım ekibimiz tarafından projelendirilip müşteri tarafından onaylanan fuar standı imalat süreci tecrübeli teknik ekibimiz tarafından Afyonkarahisar’daki atölyemizde yapılmaktadır. Son derece titizlikle ambalajlanıp sevk edilen standlar, profesyonel montaj ekibimiz tarafından dünyanın dörtbir yanındaki fuarlarda yerinde kurulum yapılarak müşterilerimize gününde ve zamanında teslim edilmektedir.

Sergileme Sistemleri

Ahşap ürün panoları, numune kitapları, karton numune panoları, mozaik kartelaları, showroom standları gibi sergileme sistemleri elemanlarını kendi tesislerimizde üretebilmekteyiz. Özellikle mermer sektörü için, müşterilerimizden temin ettiğimiz numuneleri ebatlayıp, renk seleksiyonlarına uygun seçerek uygun sergileme sistemleri ile uygulanmış ve ambalajlı olarak sevkiyata hazır halde teslim ediyoruz.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Reklam sektöründe fotoğraf çekimi her şeyin başıdır, etkili ve kusursuz olmalıdır. Ürün ve katalog fotoğraf ve video çekimleri, Kampanya fotoğraf ve video çekimleri, İç ve dış mekan fotoğraf ve video çekimleri, Mimari ve endüstriyel fotoğraf ve video çekimleri, Stüdyo fotoğraf ve video çekimleri, Foto-montaj ile mekan fotoğrafları oluşturma gibi alanlarda müşterilerimizine etkili ve kusursuz çekimler sunuyoruz.

Hava Çekimi

Hava çekimleri, tesislerinizin kalitesini en iyi şekilde ortaya çıkarır, şirketinize değer kadar. KOALA TASARIM, profesyonel ekipmanları ve uzman çekim ekibi ile şirket binanızın, fabrikanızın, doğaltaş ocaklarınızın, otel ve tesislerinizin profesyonel hava video ve fotoğraf çekimlerini yapar, tanıtım filmlerinizi yüksek kaliteli görüntülerle destekleyerek, ihtiyacınız olan tasarımı ve mükemmel sonuçları ortaya çıkarır.

BAŞA DÖN