Tasarım ekibimiz tarafından projelendirilip müşteri tarafından onaylanan fuar standı imalat süreci tecrübeli teknik ekibimiz tarafından Afyonkarahisar’daki atölyemizde yapılmaktadır. Geniş depolama alanı ile aynı anda birçok proje imal edilmekte ve depolanmaktadır. Son derece titizlikle ambalajlanıp sevk edilen standlar, profesyonel montaj ekibimiz tarafından dünyanın dörtbir yanındaki fuarlarda yerinde kurulum yapılarak müşterilerimize gününde ve zamanında teslim edilmektedir.

Fuar standı tasarımınıza karar verirken sizi en iyi şekilde temsil edecek stand olması dikkat edilmesi gereken en önemli faktörlerden biridir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi analiz ederek onlar için en iyi tasarımı sunmaya özen gösteririz.

Tasarım

Deneyimli iç mimarlarımız tarafından hazırlanan fuar standı tasarımlarını, tamamen 3 Boyutlu ortamda modeller ve hayata geçirilmeden önce müşterilerimizin onayına sunarız. Fuar standı tasarımında kullanılacak olan, yapı, tasarım, malzeme, elektirik aksamı ve maliyet hesaplarını dijital ortamda tamamlayarak fuar günü sıfır hata ile kurulum gerçekleştirmeyi hedefleriz.

3d fuar standi tasarimi

Üretim

Tasarımı onaylanan fuar standları, Afyonkarahisar’da bulunan fabrikamızda üretim aşamasına geçer. Tasarım aşamasında montaj şeması çıkarılan fuar standı, şemaya uygun şekilde parça parça üretime alınır. Her parça fabrikamızda bulunan özel makine ve ekipmanlar ile özenle hazırlanır. Hazırlanan fuar standı dikkatlice paketlenerek sevkiyata hazır hale getirilir.

Kurulum

Sevkiyatı tamamlanan standlar yerine ulaşmadan konusunda uzman montaj ekibimiz fuar alanında yerini alır. Müşterilerimiz için zamanın kıymetini biliyor ve hazırladığımız fuar standlarını tam zamanında ve eksiksiz bir şekilde teslim etmeyi kendimize prensip ediniyoruz. Bu sebeple montaj ekibimiz zamanında stand kurulumlarını tamamlar ve müşterilerimize teslim eder.

Slide Yurtdışı Çimsa Fuar Tasarımı Kurulumu Slide İzmir Mermer Fuarı Stand Tasarımı Slide Marble Tile Stand Slide Fuar Standı

Modern Fuar

Standı Tasarımı

Fuarlar, şirketlerin yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda tanınırlığı, kendini göstermesi için vazgeçilmez etkinliklerdir. KOALA TASARIM, ürettiği modern dizayna sahip stand tasarımları ile, bu etkinliklerde şirketinizin ön plana çıkmasını, rakiplerinin arasından sıyrılarak tanıtımınızı en iyi şekilde yapmanızı sağlar.

Deneyimli iç mimarlarımız tarafından hazırlanan stand tasarımlarını, tamamen 3 Boyutlu ortamda modeller ve hayata geçirilmeden önce müşterilerimizin onayına sunarız. Stand tasarımında kullanılacak olan, yapı, tasarım, malzeme, elektirik aksamı ve maliyet hesaplarını dijital ortamda tamamlayarak fuar günü sıfır hata ile kurulum gerçekleştirmeyi hedefleriz.

Profesyonel Ürün Yerleşimi

Stand tasarımınızdaki en değerli şey ürününüzdür. Ürününüzü ikinci plana itecek tüm tasarımlarda uzak durmalısınız. Standınıza gelen tüm misafirleriniz ne iş ile uğraştığınızı ve hangi ürünleri sattığınızı fuar standı tasarımınızı görür görmez anlamalıdır. Ürününüzü ikinci plana atacak her türlü görsellik size faydadan çok zarar sağlayacaktır. Bir fuar standı tasarımında ürün yerleştirme ve sergileme sistemleri kullanımı son derece önemlidir. Ekibimiz son kullanıcı ihtiyaçlarını iyi analiz eder, ürünlerinizin ziyaretçilerinize en doğru şekilde sergilenmesi için doğru argümanları kullanmanızı ve ürün yerleşiminizi en doğru şekilde belirlemenizi sağlar.

BAŞA DÖN