Farklılık yaratan grafik tasarım çalışmaları ile müşterilerimize daima getirisi olan çözümler sunuyoruz. Teknolojiyi ve yenilikleri takip eden ve yaratıcı yaklaşımlarıyla günden güne büyüyen KOALA TASARIM sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda hızla ilerlemektedir. Oldukça geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir.

Slide Menu Katalog Slide Mermer Katalog

Sizi farklı kılacak tasarımlar ile getirisi olan çözümler sunuyoruz…

15 yıla varan tecrübemizle sıfırdan bir marka yaratmak veya mevcut markaya değer katmaktır işimiz. Rakiplerinizi inceler, analiz eder pazarlama stratejinizi buna göre belirleriz. Para veya değer kaybetmeden markanızı en üst seviyelere taşımak temel hedefimizdir. Sınırları zorlayan ve farkındalık yaratan fikirler üretir ve uygularız.

Marka

Marka konumlandırması ve markanızın pazardaki yeri araştırmaları ve çözümleri.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik çalışmaları ve firma adaptasyon süreçleri.

Sunumlar

Yeni ürün sunumları, muhtemel tanıtım ekipmanları tasarımı ve projelendirilmesi.

Basılı Medya

Katalog, afiş, broşür, ilanlar, iç ve dış mekan reklamları, insertler, ambalaj ve etiket.

MERMER KATALOGLARI

Sektörünüze özel çözümler üretiyoruz.

Mermer tanıtım ve pazarlama sektöründe 10 yıllık tecrübemizi sizlere sunuyoruz. Bilindiği üzere mermer kataloglarında taşların renkleri üreticiler açısından büyük önem arz etmektedir. Bunu sağlamak adına gelişmiş fotoğraf ekipmanları ile fabrikanızda profesyonel fotoğraf ve video çekimleri yapıyoruz. Ürünlerin renklerini dijital ortamda ayarladıktan sonra, katalog grafik tasarım taslaklarını oluşturup matbaada çıkacak sonuçları birebir hazırladığımız maket üzerinde görebilmenizi sağlıyoruz.

Profesyonel Reklam ve Tanıtım Hizmetleri

Sosyal medya, mailing ve banner özel içerik tasarımları

Bilinenin aksine en zor tanıtım şeklidir. TV radyo dergi gibi basın ve yayın organları ile yapılan reklamlar tek taraflıdır. Ürün tanıtılır izleyici, okuyucu veya dinleyicinin kafasında iyi yada kötü bir fikir oluşur.

Ancak sosyal ağlar üzerinde yapılan reklamlar çok yönlüdür. Kullanıcılar yorum yapar, eleştirir, takdir eder, beğenir veya beğenmez. İşin en riskli tarafı bu yorumlarını paylaşır. İyi yorumlar şirketin prestijini artırırken, kötü yorumlar firmaya değer kaybettirebilir. Firmaniz birden, bir çok kişinin el üstünde tuttuğu, beğendiği bir firma da olabilirken bir taraftan da hiç umulmadık şekilde kullanıcıların oyuncağı haline gelebilir. Bu nedenle en kolay yol olarak kabul edilen sosyal ağlar üzerinde reklam aslında en riskli ve zor olanıdır. Bu zorlukları aşmanızda profesyonel çözümler üretiyoruz.

BAŞA DÖN